Detta är resultaten från Bästkustcupen 2021. Se de senaste resultaten från Bästkustcupen 2022 här.

Pojkar 2010/2011

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01100202 fre 01/10 19:15 fre 01/10 Mölnlycke Idrottshall B P10/11 Grp A Pixbo Walle...m IBK Vit 1 Färdig Varla IBK    
02100502 lör 02/10 10:10 lör 02/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A Landvetter Wings Vit Färdig Pixbo Walle...m IBK Vit 1    
02100701 lör 02/10 10:10 lör 02/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Kärra IBK Färdig Mölndal IBF Vit    
02100802 lör 02/10 10:10 lör 02/10 Pinntorps Idrottshall P10/11 Grp A IBF Backadalen Färdig Pixbo Walle...IBK P11 Vit    
02100503 lör 02/10 11:00 lör 02/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A Onsala IBK Färdig Pixbo Walle...m IBK Röd 1    
02100702 lör 02/10 11:00 lör 02/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Varla IBK Färdig Mölndal IBF Röd    
02100803 lör 02/10 11:00 lör 02/10 Pinntorps Idrottshall P10/11 Grp A Landvetter Wings Ljusblå Färdig Pixbo Walle...IBK P11 Röd    
02100504 lör 02/10 11:50 lör 02/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A Eken IBK Färdig FBC Partille Blå    
02100506 lör 02/10 13:30 lör 02/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A Pixbo Walle...m IBK Vit 1 Färdig Mölndal IBF Vit    
02100705 lör 02/10 13:30 lör 02/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Pixbo Walle...m IBK Röd 1 Färdig Kärra IBK    
02100806 lör 02/10 13:30 lör 02/10 Pinntorps Idrottshall P10/11 Grp A Landvetter Wings Ljusblå Färdig Onsala IBK    
02100507 lör 02/10 14:20 lör 02/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A Eken IBK Färdig Pixbo Walle...IBK P11 Vit    
02100706 lör 02/10 14:20 lör 02/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A IBF Backadalen Färdig Varla IBK    
02100807 lör 02/10 14:20 lör 02/10 Pinntorps Idrottshall P10/11 Grp A Mölndal IBF Röd Färdig Landvetter Wings Vit    
02100808 lör 02/10 15:10 lör 02/10 Pinntorps Idrottshall P10/11 Grp A FBC Partille Blå Färdig Pixbo Walle...IBK P11 Röd    
02100709 lör 02/10 16:50 lör 02/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Varla IBK Färdig Landvetter Wings Ljusblå    
03100700 sön 03/10 08:50 sön 03/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A IBF Backadalen Färdig Landvetter Wings Vit    
03100501 sön 03/10 09:40 sön 03/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A FBC Partille Blå Färdig Mölndal IBF Vit    
03100701 sön 03/10 09:40 sön 03/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Onsala IBK Färdig Pixbo Walle...IBK P11 Röd    
03100502 sön 03/10 10:30 sön 03/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A Mölndal IBF Röd Färdig Pixbo Walle...IBK P11 Vit    
03100702 sön 03/10 10:30 sön 03/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Landvetter Wings Ljusblå Färdig Pixbo Walle...m IBK Röd 1    
03100704 sön 03/10 12:10 sön 03/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Kärra IBK Färdig Eken IBK    
03100505 sön 03/10 13:00 sön 03/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A Landvetter Wings Vit Färdig Mölndal IBF Vit    
03100705 sön 03/10 13:00 sön 03/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Onsala IBK Färdig IBF Backadalen    
03100506 sön 03/10 13:50 sön 03/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A FBC Partille Blå Färdig Pixbo Walle...IBK P11 Vit    
03100706 sön 03/10 13:50 sön 03/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Pixbo Walle...m IBK Röd 1 Färdig Mölndal IBF Röd    
03100508 sön 03/10 15:30 sön 03/10 Landvetter Idrottshall P10/11 Grp A Eken IBK Färdig Pixbo Walle...IBK P11 Röd    
03100708 sön 03/10 15:30 sön 03/10 Hindås Idrottshall P10/11 Grp A Pixbo Walle...m IBK Vit 1 Färdig Kärra IBK