Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Borås IBF Pojkar 2009
Eken IBK Pojkar 2010/2011
Eken IBK Pojkar 2008
Eken IBK Pojkar 2007
Eken IBK Flickor 2006
FBC Lerum Flickor 2010/2011
FBC Lerum Röd Flickor 2006
FBC Partille Blå Pojkar 2010/2011
FBC Partille Pojkar 2008
FBC Partille Flickor 2010/2011
FBC Partille Flickor 2008
FBC Partille Flickor 2006
Floda IBK Pojkar 2006
IBF Backadalen Pojkar 2010/2011
IBF Backadalen Pojkar 2008
IBF Backadalen Flickor 2010/2011
IBF Älvstranden Pojkar 2008
IBF Älvstranden Flickor 2010/2011
IBF Älvstranden Flickor 2007
IBK Göteborg / Guldhedens IK P06 Pojkar 2006
IBK Kungälv Flickor 2008
IBK Lidköping Pojkar 2007
IBK Lockerud Flickor 2007
IBK Vänersborg Flickor 2007
IK Zenith Pojkar 2006
Kärra IBK Pojkar 2010/2011
Kärra IBK Pojkar 2007
Kärra IBK Pojkar 2006
Kärra IBK F09/10 Flickor 2009
Kärra IBK Flickor 2007
Landvetter IBK Pojkar 2009
Landvetter IBK Flickor 2009
Landvetter IBK Wings Vit Pojkar 2007
Landvetter IBK Wings Blå Pojkar 2007
Landvetter Wings Vit Pojkar 2010/2011
Landvetter Wings Ljusblå Pojkar 2010/2011
Landvetter Wings Vit Pojkar 2008
Landvetter Wings Blå Pojkar 2008
Landvetter Wings Vit Flickor 2007
Landvetter Wings Blå Flickor 2007
Landvetter Wings Flickor 2006
Lindome IBK Pojkar 2008
Lindome IBK Flickor 2010/2011
Lindome IBK 08/09 Flickor 2008
Lindås Rasta IBK Lag 1 Pojkar 2009
Lindås Rasta IBK Lag 2 Pojkar 2009
Lindås Rasta IBK Pojkar 2007
Lindås Waves/Lindås Rasta IBK Flickor 2010/2011
Lindås Waves IBK Blå Pojkar 2008
Lindås Waves IBK Röd Pojkar 2008
Malmhaug IBF /11 Flickor 2010/2011
Mölndal IBF Vit Pojkar 2010/2011
Mölndal IBF Röd Pojkar 2010/2011
Onsala IBK Pojkar 2010/2011
Onsala IBK Vit Pojkar 2009
Onsala IBK Rosa Pojkar 2009
Onsala IBK Pojkar 2008
Onsala IBK Pojkar 2007
Onsala IBK Rosa Pojkar 2006
Onsala IBK Vit Pojkar 2006
Onsala IBK Flickor 2009
Onsala IBK Flickor 2008
Pixbo Wallenstam IBF Röd Pojkar 2009
Pixbo Wallenstam IBF Vit Pojkar 2009
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 2008
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 2007
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 2006
Pixbo Wallenstam IBF Röd Flickor 2009
Pixbo Wallenstam IBF Vit Flickor 2009
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 2008
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 2007
Pixbo Wallenstam IBF Flickor 2006
Pixbo Wallenstam IBK Vit Pojkar 2010/2011
Pixbo Wallenstam IBK Röd Pojkar 2010/2011
Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Pojkar 2010/2011
Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Pojkar 2010/2011
Pixbo Wallenstam IBK Vit Flickor 2010/2011
Pixbo Wallenstam IBK Röd Flickor 2010/2011
Pixbo Wallenstam IBK 2011 Flickor 2010/2011
Sandareds IBS Pojkar 2008
Sandareds IBS Pojkar 2007
Stenungsunds IBK Pojkar 2007
Stenungsunds IBK 09 Flickor 2008
Stenungsunds IBK Flickor 2006
Surte IS IBK Flickor 2008
Träslövsläge IF F07/08 Flickor 2007
Träslövsläge IF Flickor 2006
Varla IBK Pojkar 2010/2011
Varla IBK Lila Pojkar 2007
Varla IBK Svart Pojkar 2007
Varla IBK Pojkar 2006
Varla IBK Flickor 2006
Wårgårda IBK F10/11 Flickor 2010/2011
Öckerö IBK 08/09 Flickor 2008
Svenska Innebandyförbundet Pixbo Wallenstam IBK/IBF Innebandykungen Attityd Prové Unihoc Floorball