Senaste resultat

Bästkustcupen 2022 börjar
Slut
30/9
1/10
2/10

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02100811 sön 02/10 18:15 sön 02/10 Pinntorps Idrottshall P10 A-Slutspel Final Landvetter Wings Ljusblå 1 - 2 (1 - 2) IBF Backadalen  
02100211 sön 02/10 18:10 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall B P10 B-Slutspel Final Wårgårda IBK 1 1 - 3 (0 - 1 / 1 - 2) Pixbo Wallenstam IBF Vit  
02100112 sön 02/10 19:15 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall A P09 A-Slutspel Final Landvetter IBK Wings 13 - 2 (9 - 0 / 4 - 2) FBC Partille  
02101012 sön 02/10 19:10 sön 02/10 Wallenstam Arena B P09 B-Slutspel Final Floda IBK 2 - 5 (1 - 3 / 1 - 2) Onsala IBK  
02100910 sön 02/10 17:15 sön 02/10 Wallenstam Arena A P08 A-Slutspel Final Lindås Waves IBK 1 0 - 3 (0 - 3) Pixbo Wallenstam IBF  
02100111 sön 02/10 18:15 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall A P08 B-Slutspel Final Eken IBK 0 - 6 (0 - 4 / 0 - 2) FBC Uppsala  
02100911 sön 02/10 18:15 sön 02/10 Wallenstam Arena A P07 A-Slutspel Final Kärra IBK 3 - 1 (2 - 1 / 1 - 0) Pixbo Wallenstam IBF  
02101011 sön 02/10 18:10 sön 02/10 Wallenstam Arena B P07 B-Slutspel Final Öckerö IBK 1 - 5 (0 - 4 / 1 - 1) IBK Lidköping  
02100810 sön 02/10 17:15 sön 02/10 Pinntorps Idrottshall F10 A-Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF Vit 4 - 0 (4 - 0) Malmhaug F10/11  
02100210 sön 02/10 17:10 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall B F10 B-Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF Röd 0 - 3 (0 - 2 / 0 - 1) IBK Lund F10/11s  
02100110 sön 02/10 17:15 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall A F09 A-Slutspel Final Onsala IBK 4 - 1 (3 - 1 / 1 - 0) Pixbo Wallenstam IBF Röd  
02100109 sön 02/10 16:15 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall A F09 B-Slutspel Final FBC Lerum 5 - 3 (0 - 1 / 5 - 2) IBK Lund  
02100909 sön 02/10 16:15 sön 02/10 Wallenstam Arena A F08 A-Slutspel Final IBK Lund 0 - 11 (0 - 6 / 0 - 5) Tunet IBK  
02101010 sön 02/10 17:10 sön 02/10 Wallenstam Arena B F08 B-Slutspel Final Värnamo IK 08/09 1 - 4 (0 - 3 / 1 - 1) Lindome IBK 08/09  
02100912 sön 02/10 19:15 sön 02/10 Wallenstam Arena A F07 A-Slutspel Final Frillesås FF 1 - 7 (1 - 4 / 0 - 3) Kärra IBK  
Frillesås FF
Kärra IBK
Landvetter IBK Wings
FBC Partille
Floda IBK
Onsala IBK
F11 Grp A
Lindome IBK
Pixbo Wallenstam IBK Vit
F12 Grp A
Kärra IBK
Pixbo Wallenstam IBK Röd
Kärra IBK
Pixbo Wallenstam IBF
Eken IBK
FBC Uppsala
Landvetter Wings Ljusblå
IBF Backadalen

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02100514 sön 02/10 18:30 sön 02/10 Landvetter Idrottshall F11 Grp A Lindome IBK Färdig Pixbo Wallenstam IBK Vit    
02100712 sön 02/10 18:15 sön 02/10 Hindås Idrottshall F12 Grp A Kärra IBK Färdig Pixbo Wallenstam IBK Röd    
02100513 sön 02/10 17:45 sön 02/10 Landvetter Idrottshall F11 Grp A Varla IBK Färdig IBF Backadalen    
02100711 sön 02/10 17:30 sön 02/10 Hindås Idrottshall P12 Grp A Lindås Waves IBK Turkos Färdig Pixbo Wallenstam IBK Vit    
02100512 sön 02/10 17:00 sön 02/10 Landvetter Idrottshall P11 Grp A Pixbo Wallenstam IBK Vit Färdig FBC Partille Blå    
02100710 sön 02/10 16:45 sön 02/10 Hindås Idrottshall F12 Grp A Pixbo Wallenstam IBK Vit Färdig Lindås Waves IBK Turkos    
02100209 sön 02/10 16:15 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall B P09 B-Slutspel Semifinal Onsala IBK 6 - 4 (6 - 4) Träslövsläge IF  
02100511 sön 02/10 16:15 sön 02/10 Landvetter Idrottshall P11 Grp A FBC Lerum Röd Färdig Lindome IBK    
02100809 sön 02/10 16:15 sön 02/10 Pinntorps Idrottshall P09 B-Slutspel Semifinal Floda IBK 7 - 6 (7 - 6) Lindås Waves IBK 2  
02101009 sön 02/10 16:15 sön 02/10 Wallenstam Arena B P09 A-Slutspel Semifinal Landvetter IBK Wings 4 - 0 (4 - 0) Pixbo Wallenstam IBF Röd    
02100709 sön 02/10 16:00 sön 02/10 Hindås Idrottshall F12 Grp A Pixbo Wallenstam IBK Röd Färdig IBF Backadalen    
02100510 sön 02/10 15:30 sön 02/10 Landvetter Idrottshall F11 Grp A IBF Backadalen Färdig Lindome IBK    
02100108 sön 02/10 15:20 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall A P08 B-Slutspel Semifinal IBK Kungälv 1 - 3 (0 - 2 / 1 - 1) FBC Uppsala  
02100208 sön 02/10 15:20 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall B P10 B-Slutspel Semifinal Wårgårda IBK 2 4 - 7 (4 - 7) Pixbo Wallenstam IBF Vit  
02100808 sön 02/10 15:20 sön 02/10 Pinntorps Idrottshall P09 A-Slutspel Semifinal FBC Partille 2 - 1 (1 - 0 / 1 - 1) Pixbo Wallenstam IBF Vit  
02100908 sön 02/10 15:20 sön 02/10 Wallenstam Arena A F07 A-Slutspel Semifinal Tunet IBK 1 - 3 (0 - 1 / 1 - 2) Frillesås FF  
02101008 sön 02/10 15:20 sön 02/10 Wallenstam Arena B F07 A-Slutspel Semifinal Pixbo Wallenstam IBF 0 - 2 (0 - 1 / 0 - 1) Kärra IBK  
02100708 sön 02/10 15:15 sön 02/10 Hindås Idrottshall P11 Grp A Pixbo Wallenstam IBK Röd Färdig FBC Lerum Svart    
02100509 sön 02/10 14:45 sön 02/10 Landvetter Idrottshall F11 Grp A Varla IBK Färdig Pixbo Wallenstam IBK Röd    
02100707 sön 02/10 14:30 sön 02/10 Hindås Idrottshall F12 Grp A Lindås Waves IBK Svart Färdig FBC Lerum    
02100107 sön 02/10 14:25 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall A P10 A-Slutspel Semifinal Landvetter Wings Ljusblå 4 - 3 (1 - 1 / 3 - 2) Pixbo Wallenstam IBF Röd  
02100207 sön 02/10 14:25 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall B P10 B-Slutspel Semifinal Wårgårda IBK 1 6 - 1 (6 - 1) IK Zenith  
02100807 sön 02/10 14:25 sön 02/10 Pinntorps Idrottshall P10 A-Slutspel Semifinal IBF Backadalen 3 - 1 (3 - 1) Kärra IBK 1  
02100907 sön 02/10 14:25 sön 02/10 Wallenstam Arena A P07 A-Slutspel Semifinal Kärra IBK 5 - 4 (1 - 2 / 4 - 2) IBK Göteborg / IBK Bergum  
02101007 sön 02/10 14:25 sön 02/10 Wallenstam Arena B P08 B-Slutspel Semifinal Eken IBK 3 - 2 (3 - 1 / 0 - 1) Lindome IBK  
02100508 sön 02/10 14:00 sön 02/10 Landvetter Idrottshall P11 Grp A FBC Partille Vit Färdig Pixbo Wallenstam IBK Vit    
02100706 sön 02/10 13:45 sön 02/10 Hindås Idrottshall F12 Grp A Landvetter Wings Färdig IBF Backadalen    
02100106 sön 02/10 13:30 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall A F09 A-Slutspel Semifinal Pixbo Wallenstam IBF Röd 1 - 0 (0 - 0 / 1 - 0) Tunet IBK  
02100206 sön 02/10 13:30 sön 02/10 Mölnlycke Idrottshall B F08 B-Slutspel Semifinal FBC Vinga 0 - 1 (0 - 1) Värnamo IK 08/09  
02100806 sön 02/10 13:30 sön 02/10 Pinntorps Idrottshall P07 B-Slutspel Semifinal Öckerö IBK 3 - 1 (2 - 0 / 1 - 1) Varla IBK Hulk