Siste resultat

Bästkustcupen 2020 begynner
Slutt
25/9
26/9
27/9

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27090509 sø 27/09 17:00 sø 27/09 Landvetter Idrottshall P08 A-Slutspel Finale Partille Innebandy Svart 10 - 0 (7 - 0 / 3 - 0) Lindås Waves 1  
27090510 sø 27/09 18:20 sø 27/09 Landvetter Idrottshall P08 B-Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF Vit 5 - 4 (1 - 3 / 4 - 1) Sandareds IBS  
27090710 sø 27/09 17:50 sø 27/09 Hindås Idrottshall P07 A-Slutspel Finale Kärra IBK 1 - 4 (1 - 3 / 0 - 1) Pixbo Walle...BF Viträvar  
27090709 sø 27/09 16:50 sø 27/09 Hindås Idrottshall P07 B-Slutspel Finale Eken IBK 4 - 2 (0 - 1 / 4 - 1) Mölndals IBF  
27090809 sø 27/09 17:00 sø 27/09 Pinntorps Idrottshall P06 A-Slutspel Finale Onsala IBK Svart 2 - 4 (0 - 3 / 2 - 1) Växjö IBK U Vit  
27090810 sø 27/09 18:20 sø 27/09 Pinntorps Idrottshall P06 B-Slutspel Finale Åsa IF 6 - 2 (3 - 0 / 3 - 2) Lindås Waves  
27090111 sø 27/09 18:45 sø 27/09 Wallenstamhallen P05 A-Slutspel Finale Mölndals IBF 3 - 2 (1 - 0 / 2 - 2) Lindås Rasta IBK  
27090210 sø 27/09 18:15 sø 27/09 Mölnlycke Idrottshall F08 A-Slutspel Finale Onsala IBK 5 - 4 (5 - 4) Pixbo Wallenstam IBF  
27090109 sø 27/09 16:45 sø 27/09 Wallenstamhallen F06 A-Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF 7 - 3 (0 - 1 / 7 - 2) Eken IBK  
27090110 sø 27/09 17:45 sø 27/09 Wallenstamhallen F05 A-Slutspel Finale Linköping IBK 4 - 2 (4 - 0 / 0 - 2) Landvetter IBK Wings  
26090109 lø 26/09 20:35 lø 26/09 Wallenstamhallen F07 A-Slutspel Finale Pixbo Wallenstam IBF Röd 1 - 5 (1 - 3 / 0 - 2) Kärra IBK  
Mölndals IBF
Lindås Rasta IBK
Åsa IF
Lindås Waves
Pixbo Wallenstam IBF Vit
Sandareds IBS
Onsala IBK
Pixbo Wallenstam IBF
Kärra IBK
Pixbo Wallenstam IBF Viträvar
Linköping IBK
Landvetter IBK Wings
Onsala IBK Svart
Växjö IBK U Vit
Partille Innebandy Svart
Lindås Waves 1

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27090209 sø 27/09 16:40 sø 27/09 Mölnlycke Idrottshall P10 Plj A Lindome IBK Grön Ferdig Pixbo Walle...BK Viträvar    
27090508 sø 27/09 16:00 sø 27/09 Landvetter Idrottshall P08 B-Slutspel Semifinale Sandareds IBS 7 - 6 (4 - 5 / 3 - 1) Lindome IBK  
27090808 sø 27/09 16:00 sø 27/09 Pinntorps Idrottshall P06 B-Slutspel Semifinale Lindås Waves 7 - 2 (4 - 2 / 3 - 0) Pixbo Wallenstam IBF  
27090708 sø 27/09 15:50 sø 27/09 Hindås Idrottshall F08 A-Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 2 - 0 (0 - 0 / 2 - 0) Partille IBS  
27090108 sø 27/09 15:45 sø 27/09 Wallenstamhallen P05 A-Slutspel Semifinale Lindås Rasta IBK 3 - 0 (3 - 0) Onsala IBK  
27090208 sø 27/09 15:35 sø 27/09 Mölnlycke Idrottshall F08 A-Slutspel Semifinale Onsala IBK 7 - 1 (1 - 1 / 6 - 0) Öckerö IBK  
27090507 sø 27/09 15:00 sø 27/09 Landvetter Idrottshall P08 B-Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF Vit 3 - 2 (2 - 2 / 1 - 0) Pixbo Wallenstam IBF Röd  
27090807 sø 27/09 15:00 sø 27/09 Pinntorps Idrottshall P06 B-Slutspel Semifinale Åsa IF 3 - 2 (0 - 0 / 3 - 2) Floda IBK  
27090707 sø 27/09 14:50 sø 27/09 Hindås Idrottshall P07 A-Slutspel Semifinale Pixbo Walle...BF Viträvar 2 - 0 (2 - 0) IBK Lidköping  
27090107 sø 27/09 14:45 sø 27/09 Wallenstamhallen P05 A-Slutspel Semifinale Mölndals IBF 2 - 0 (2 - 0) IBK Göteborg  
27090207 sø 27/09 14:35 sø 27/09 Mölnlycke Idrottshall F05 A-Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 0 - 2 (0 - 2) Landvetter IBK Wings  
27090506 sø 27/09 14:00 sø 27/09 Landvetter Idrottshall P08 A-Slutspel Semifinale Lindås Waves 1 4 - 3 (4 - 3) Partille Innebandy Röd  
27090806 sø 27/09 14:00 sø 27/09 Pinntorps Idrottshall P06 A-Slutspel Semifinale Växjö IBK U Vit 2 - 1 (1 - 1 / 1 - 0) Kärra IBK  
27090706 sø 27/09 13:50 sø 27/09 Hindås Idrottshall P07 A-Slutspel Semifinale Kärra IBK 4 - 1 (3 - 1 / 1 - 0) Lindås Rasta IBK  
27090106 sø 27/09 13:45 sø 27/09 Wallenstamhallen F05 A-Slutspel Semifinale Varla IBK 1 - 3 (1 - 2 / 0 - 1) Linköping IBK  
27090206 sø 27/09 13:40 sø 27/09 Mölnlycke Idrottshall P10 Plj A Lindome IBK Lila Ferdig Pixbo Walle...BK Viträvar    
27090505 sø 27/09 13:00 sø 27/09 Landvetter Idrottshall P08 A-Slutspel Semifinale Partille Innebandy Svart 9 - 3 (4 - 3 / 5 - 0) Landvetter Wings 1 Vit  
27090805 sø 27/09 13:00 sø 27/09 Pinntorps Idrottshall P06 A-Slutspel Semifinale Onsala IBK Svart 4 - 3 (1 - 3 / 3 - 0) Träslövsläge IF  
27090705 sø 27/09 12:50 sø 27/09 Hindås Idrottshall P07 B-Slutspel Semifinale Mölndals IBF 4 - 0 (3 - 0 / 1 - 0) Varla IBK  
27090105 sø 27/09 12:45 sø 27/09 Wallenstamhallen F06 A-Slutspel Semifinale Partille IBS 2 - 4 (2 - 0 / 0 - 2 / 0 - 2) P Eken IBK  
27090205 sø 27/09 12:45 sø 27/09 Mölnlycke Idrottshall P10 Plj A Lindome IBK Grön Ferdig Pixbo Walle...BK Rödrävar    
27090504 sø 27/09 12:00 sø 27/09 Landvetter Idrottshall P08 B-Slutspel 1/4 Final IBF Backadalen 3 - 5 (2 - 3 / 1 - 2) Lindome IBK  
27090804 sø 27/09 12:00 sø 27/09 Pinntorps Idrottshall P06 B-Slutspel 1/4 Final Partille IBS 2 - 3 (2 - 3) Pixbo Wallenstam IBF  
27090704 sø 27/09 11:55 sø 27/09 Hindås Idrottshall F08 Plj A Onsala IBK 9 - 0 (6 - 0 / 3 - 0) Öckerö IBK  
27090204 sø 27/09 11:50 sø 27/09 Mölnlycke Idrottshall P05 Plj A IBK Göteborg 3 - 4 (1 - 2 / 2 - 2) Onsala IBK  
27090104 sø 27/09 11:45 sø 27/09 Wallenstamhallen F06 A-Slutspel Semifinale Pixbo Wallenstam IBF 16 - 0 (9 - 0 / 7 - 0) Mölndals IBF  
27090503 sø 27/09 11:00 sø 27/09 Landvetter Idrottshall P08 A-Slutspel 1/4 Final Partille Innebandy Röd 7 - 6 (1 - 0 / 1 - 2 / 5 - 4) P Lindås Waves 2  
27090803 sø 27/09 11:00 sø 27/09 Pinntorps Idrottshall P06 B-Slutspel 1/4 Final Floda IBK 5 - 1 (5 - 1) Varla IBK  
27090203 sø 27/09 10:55 sø 27/09 Mölnlycke Idrottshall P10 Plj A Eken IBK Lila Ferdig Lindome IBK Lila    
27090703 sø 27/09 10:55 sø 27/09 Hindås Idrottshall P07 B-Slutspel Semifinale Eken IBK 3 - 2 (2 - 1 / 1 - 1) Sandareds IBS  
27090103 sø 27/09 10:50 sø 27/09 Wallenstamhallen P05 Plj A Mölndals IBF 4 - 4 (3 - 1 / 1 - 3) Lindås Rasta IBK  
Svenska Innebandyförbundet Pixbo Wallenstam IBK/IBF Innebandykungen Attityd Prové Floorball Games Zone Floorball