Flickor 2003

Grupp A

    Lag # V O F +/-    
Lagen är sorterade efter:
  1. Poäng
  2. Målskillnad
  3. Gjorda mål
  4. Poäng (inbördes möten)
  5. Målskillnad (inbördes möten)
  6. Gjorda mål (inbördes möten)
  7. Lottning
  Pixbo Wallenstam IBF 5 4 1 0 22 - 8 (14) 13
  Landvetter Wings IBK 5 3 1 1 20 - 9 (11) 10
3. BKI Sunnanå/Fagerås BK 5 3 0 2 12 - 10 (2) 9
4. Lindås Rasta IBK 5 2 1 2 14 - 14 (0) 7
5. Lindome IBK 5 1 0 4 6 - 19 (-13) 3
6. Onsala IBK 5 0 1 4 8 - 22 (-14) 1
V = Vunna, O = Oavgjorda, F = Förlorade,
# = Spelade matcher, +/- = Mål, P = Poäng


Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28090403 fr 28/09 19:30 fr 28/09 Önnerödsskolan F03 Grp A Landvetter Wings IBK 10 - 3 Onsala IBK    
28090803 fr 28/09 19:30 fr 28/09 Pinntorps Idrottshall F03 Grp A Lindås Rasta IBK 5 - 2 Lindome IBK    
28090207 fr 28/09 22:30 fr 28/09 Mölnlycke Idrottshall F03 Grp A BKI Sunnanå/Fagerås BK 4 - 1 Lindås Rasta IBK    
28090407 fr 28/09 22:30 fr 28/09 Önnerödsskolan F03 Grp A Lindome IBK 2 - 1 Onsala IBK    
28090807 fr 28/09 22:30 fr 28/09 Pinntorps Idrottshall F03 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 3 - 3 Landvetter Wings IBK    
29090102 lö 29/09 09:30 lö 29/09 Wallenstamhallen F03 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 6 - 1 Lindome IBK    
29090202 lö 29/09 09:30 lö 29/09 Mölnlycke Idrottshall F03 Grp A Landvetter Wings IBK 2 - 0 BKI Sunnanå/Fagerås BK    
29090106 lö 29/09 12:30 lö 29/09 Wallenstamhallen F03 Grp A BKI Sunnanå/Fagerås BK 1 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
29090206 lö 29/09 12:30 lö 29/09 Mölnlycke Idrottshall F03 Grp A Onsala IBK 2 - 2 Lindås Rasta IBK    
29090112 lö 29/09 17:00 lö 29/09 Wallenstamhallen F03 Grp A Onsala IBK 0 - 5 Pixbo Wallenstam IBF    
29090113 lö 29/09 17:45 lö 29/09 Wallenstamhallen F03 Grp A Lindome IBK 1 - 4 BKI Sunnanå/Fagerås BK    
29090213 lö 29/09 17:45 lö 29/09 Mölnlycke Idrottshall F03 Grp A Lindås Rasta IBK 3 - 2 Landvetter Wings IBK    
29090117 lö 29/09 20:45 lö 29/09 Wallenstamhallen F03 Grp A Lindås Rasta IBK 3 - 4 Pixbo Wallenstam IBF    
29090217 lö 29/09 20:45 lö 29/09 Mölnlycke Idrottshall F03 Grp A Onsala IBK 2 - 3 BKI Sunnanå/Fagerås BK    
29090516 lö 29/09 20:45 lö 29/09 Landvetter Idrottshall F03 Grp A Lindome IBK 0 - 3 Landvetter Wings IBK    
30090103 sö 30/09 10:30 sö 30/09 Wallenstamhallen F03 A-Slutspel Lindås Rasta IBK 2 - 1 Lindome IBK    
30090203 sö 30/09 10:30 sö 30/09 Mölnlycke Idrottshall F03 A-Slutspel BKI Sunnanå/Fagerås BK 2 - 0 Onsala IBK    
30090107 sö 30/09 13:50 sö 30/09 Wallenstamhallen F03 A-Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Lindås Rasta IBK    
30090207 sö 30/09 13:50 sö 30/09 Mölnlycke Idrottshall F03 A-Slutspel Landvetter Wings IBK 6 - 4 BKI Sunnanå/Fagerås BK    
30090111 sö 30/09 17:30 sö 30/09 Wallenstamhallen F03 A-Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 4 - 3 Landvetter Wings IBK    
Svenska Innebandyförbundet Pixbo Wallenstam IBK/IBF Innebandykungen Attityd Prové Floorball Games