Statistik

Game statistics

Games/Stage


Games/Day

Games/Category

Some numbers

Number of matches 264
Games played 264
Games left 0
Walk over 0
After penalties 2
Home team wins 127
Visiting team wins 115
Drawn games 22

Top 20 kampe med flest mål

  Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
fr 29/09 18:30 fr 29/09 Landvetter Idrottshall P05 Pulje 3 Floda IBK 10 - 5 Utbynäs SK    
sø 01/10 11:20 sø 01/10 Landvetter Idrottshall P05 B-Slutspel Varla IBK 6 - 8 Utbynäs SK    
sø 01/10 18:30 sø 01/10 Wallenstamhallen F02 A-Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 7 - 6 Partille IBS 2    
lø 30/09 19:15 lø 30/09 Djupedalskolan P05 Pulje 2 Tunet IBK 10 - 3 Mölndals IBF    
sø 01/10 08:00 sø 01/10 Djupedalskolan P04 B-Slutspel Lindås Waves IBK 11 - 2 Pixbo Wallenstam IBF 3    
lø 30/09 22:15 lø 30/09 Landvetter Idrottshall P05 Pulje 1 IK Zenith 7 - 6 Varla IBK    
sø 01/10 10:30 sø 01/10 Hindås Idrottshall P03 B-Slutspel Åsa IF 7 - 5 Lindome IBK 1    
fr 29/09 22:15 fr 29/09 Djupedalskolan P04 Pulje 3 Bjärreds IBK 0 - 12 Pixbo Wallenstam IBF 1    
fr 29/09 17:00 fr 29/09 Önnerödsskolan P04 Pulje 1 IK Zenith 1 2 - 9 Pixbo Wallenstam IBF 2    
lø 30/09 13:15 lø 30/09 Wallenstamhallen P02 Pulje 3 Pixbo Wallenstam IBF Röd 0 - 11 Linköping Innebandy Svart    
lø 30/09 17:00 lø 30/09 Landvetter Idrottshall P04 Pulje 2 IBK Walkesborg 99 8 - 3 Lindome IBK    
fr 29/09 21:30 fr 29/09 Hindås Idrottshall P02 Pulje 1 Sveiva 4 - 7 Frölunda IBK    
sø 01/10 08:00 sø 01/10 Hindås Idrottshall P02 B-Slutspel Sveiva 6 - 4 Pixbo Wallenstam IBF Vit      
lø 30/09 08:00 lø 30/09 Djupedalskolan P05 Pulje 1 IBF Göteborg 2 3 - 7 Varla IBK    
sø 01/10 15:30 sø 01/10 Wallenstamhallen P04 A-Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 1 7 - 3 IBK Walkesborg 99    
sø 01/10 10:30 sø 01/10 Mölnlycke Idrottshall P03 B-Slutspel Lindås Waves IBK 6 - 4 IBF Älvstranden    
sø 01/10 15:30 sø 01/10 Mölnlycke Idrottshall P04 B-Slutspel Partille IBS 3 - 7 Landvetter Wings    
sø 01/10 16:30 sø 01/10 Mölnlycke Idrottshall P02 B-Slutspel Sandö IBK P02 7 - 3 Sveiva    
fr 29/09 22:15 fr 29/09 Önnerödsskolan P05 Pulje 2 IBF Göteborg 1 3 - 7 Tunet IBK    
fr 29/09 21:30 fr 29/09 Djupedalskolan P05 Pulje 1 Bjärreds IBK 6 - 4 IK Zenith    


Svenska Innebandyförbundet Pixbo Wallenstam IBK/IBF Innebandykungen Attityd Prové Floorball Games