Detta är resultaten från Bästkustcupen 2015. Se de senaste resultaten från Bästkustcupen 2022 här.

Partille IBS

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
25090400 fre 25/09 17:00 fre 25/09 Önnerödsskolan F02/03 Grp B Pixbo Walle... IBF 03 Röd 4 - 2 Partille IBS 2      
25090401 fre 25/09 17:45 fre 25/09 Önnerödsskolan F02/03 Grp A Pixbo Walle...BF 03 Svart 3 - 0 Partille IBS 1      
25090403 fre 25/09 19:15 fre 25/09 Önnerödsskolan F02/03 Grp B Partille IBS 2 4 - 2 Särö Seahawks IBK      
25090404 fre 25/09 20:00 fre 25/09 Önnerödsskolan F02/03 Grp A Partille IBS 1 1 - 2 Husqvarna IK      
25090204 fre 25/09 20:00 fre 25/09 Mölnlycke Idrottshall B P00 Grp A Warberg IBF 2 3 - 2 Partille IBS      
25090505 fre 25/09 20:45 fre 25/09 Landvetter Idrottshall P01 Grp C Lindås Waves IBK 5 - 2 Partille IBS 2      
25090106 fre 25/09 21:30 fre 25/09 Mölnlycke Idrottshall A P99 Grp A Linköping IBK Svart 4 - 0 Partille IBS      
26090201 lör 26/09 08:45 lör 26/09 Mölnlycke Idrottshall B F01 Grp A Partille IBS 0 - 8 Täby FC 1      
26090502 lör 26/09 09:30 lör 26/09 Landvetter Idrottshall F02/03 Grp A Partille IBS 1 1 - 5 Lindås Waves IBK      
26090401 lör 26/09 09:30 lör 26/09 Önnerödsskolan F02/03 Grp B Partille IBS 2 5 - 0 IBK Göteborg Vit      
26090302 lör 26/09 09:30 lör 26/09 Djupedalskolan P05 Grp A Pixbo Wallenstam IBK 2 Färdig Partille IBS      
26090504 lör 26/09 11:00 lör 26/09 Landvetter Idrottshall P99 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 4 - 0 Partille IBS      
26090205 lör 26/09 11:45 lör 26/09 Mölnlycke Idrottshall B F01 Grp A Kinna IBK 0 - 4 Partille IBS      
26090507 lör 26/09 13:15 lör 26/09 Landvetter Idrottshall F02/03 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 6 - 0 Partille IBS 1      
26090408 lör 26/09 14:45 lör 26/09 Önnerödsskolan P01 Grp B FBC Lerum 3 - 4 Partille IBS 1      
26090310 lör 26/09 15:30 lör 26/09 Djupedalskolan F02/03 Grp B Pixbo Wallenstam IBK 2 - 7 Partille IBS 2      
26090510 lör 26/09 15:30 lör 26/09 Landvetter Idrottshall P01 Grp C Partille IBS 2 7 - 2 IBF Backadalen 2      
26090511 lör 26/09 16:15 lör 26/09 Landvetter Idrottshall P00 Grp A Partille IBS 7 - 1 Skara IBK      
26090311 lör 26/09 16:15 lör 26/09 Djupedalskolan P05 Grp A IK Zenith Färdig Partille IBS      
26090513 lör 26/09 17:45 lör 26/09 Landvetter Idrottshall P01 Grp B Partille IBS 1 5 - 3 Marstrands IBK      
26090413 lör 26/09 18:30 lör 26/09 Önnerödsskolan P01 Grp C Partille IBS 2 1 - 2 Landvetter Wings      
26090515 lör 26/09 19:15 lör 26/09 Landvetter Idrottshall P00 Grp A Partille IBS 4 - 1 Vimmerby IBK      
26090516 lör 26/09 20:00 lör 26/09 Landvetter Idrottshall P01 Grp B Partille IBS 1 3 - 3 Pixbo Wallenstam IBF 1      
26090216 lör 26/09 20:00 lör 26/09 Mölnlycke Idrottshall B F01 Grp A Pixbo Wallenstam IBF 6 - 1 Partille IBS      
26090217 lör 26/09 20:45 lör 26/09 Mölnlycke Idrottshall B P99 Grp A Partille IBS 5 - 1 Lindome IBK 2      
27090100 sön 27/09 08:00 sön 27/09 Mölnlycke Idrottshall A F01 B-Slutspel Semifinal Partille IBS 3 - 4 P Linköping IBK (Lag 12)      
27090502 sön 27/09 09:40 sön 27/09 Landvetter Idrottshall P01 A-Slutspel 1/4 Final Pixbo Wallenstam IBF 1 6 - 2 Partille IBS 2      
27090602 sön 27/09 10:00 sön 27/09 Redfoxhallen P05 Grp A Partille IBS Färdig Utbynäs SK      
27090604 sön 27/09 11:30 sön 27/09 Redfoxhallen P05 Grp A Partille IBS Färdig Mölndals IBF      
27090405 sön 27/09 12:10 sön 27/09 Önnerödsskolan F02/03 A-Slutspel Semifinal Partille IBS 2 2 - 1 Pixbo Walle...BF 03 Svart      
27090406 sön 27/09 13:00 sön 27/09 Önnerödsskolan P01 A-Slutspel Semifinal Partille IBS 1 2 - 3 Lindås Waves IBK      
27090108 sön 27/09 14:50 sön 27/09 Mölnlycke Idrottshall A P00 A-Slutspel Semifinal Partille IBS 4 - 1 Sandö IBK      
27090509 sön 27/09 15:30 sön 27/09 Landvetter Idrottshall F02/03 B-Slutspel Semifinal IBK Göteborg Vit 0 - 1 Partille IBS 1      
27090109 sön 27/09 15:50 sön 27/09 Mölnlycke Idrottshall A P99 B-Slutspel Semifinal Partille IBS 3 - 4 P FBC Engelholm      
27090511 sön 27/09 17:10 sön 27/09 Landvetter Idrottshall F02/03 A-Slutspel Final Pixbo Wallenstam IBF 2 - 3 Partille IBS 2      
27090112 sön 27/09 18:30 sön 27/09 Mölnlycke Idrottshall A P00 A-Slutspel Final Partille IBS 6 - 2 Warberg IBF 2      
27090413 sön 27/09 19:10 sön 27/09 Önnerödsskolan F02/03 B-Slutspel Final Lindås Waves IBK 4 - 0 Partille IBS 1