Statistik

Matchstatistik

Matcher/Stadie


Matcher/Dag

Matcher/Klass

Lite siffror

Antal matcher 264
Färdigspelade 264
Kvar att spela 0
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 2
Hemmavinster 127
Bortavinster 115
Oavgjorda 22

Top 20 matcher med flest mål

  Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
fr 29/09 18:30 fr 29/09 Landvetter Idrottshall P05 Grp 3 Floda IBK 10 - 5 Utbynäs SK    
sö 01/10 11:20 sö 01/10 Landvetter Idrottshall P05 B-Slutspel Varla IBK 6 - 8 Utbynäs SK    
lö 30/09 22:15 lö 30/09 Landvetter Idrottshall P05 Grp 1 IK Zenith 7 - 6 Varla IBK    
lö 30/09 19:15 lö 30/09 Djupedalskolan P05 Grp 2 Tunet IBK 10 - 3 Mölndals IBF    
sö 01/10 08:00 sö 01/10 Djupedalskolan P04 B-Slutspel Lindås Waves IBK 11 - 2 Pixbo Wallenstam IBF 3    
sö 01/10 18:30 sö 01/10 Wallenstamhallen F02 A-Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 7 - 6 Partille IBS 2    
sö 01/10 10:30 sö 01/10 Hindås Idrottshall P03 B-Slutspel Åsa IF 7 - 5 Lindome IBK 1    
fr 29/09 22:15 fr 29/09 Djupedalskolan P04 Grp 3 Bjärreds IBK 0 - 12 Pixbo Wallenstam IBF 1    
fr 29/09 17:00 fr 29/09 Önnerödsskolan P04 Grp 1 IK Zenith 1 2 - 9 Pixbo Wallenstam IBF 2    
fr 29/09 21:30 fr 29/09 Hindås Idrottshall P02 Grp 1 Sveiva 4 - 7 Frölunda IBK    
lö 30/09 17:00 lö 30/09 Landvetter Idrottshall P04 Grp 2 IBK Walkesborg 99 8 - 3 Lindome IBK    
lö 30/09 13:15 lö 30/09 Wallenstamhallen P02 Grp 3 Pixbo Wallenstam IBF Röd 0 - 11 Linköping Innebandy Svart    
sö 01/10 15:30 sö 01/10 Wallenstamhallen P04 A-Slutspel Pixbo Wallenstam IBF 1 7 - 3 IBK Walkesborg 99    
sö 01/10 08:00 sö 01/10 Hindås Idrottshall P02 B-Slutspel Sveiva 6 - 4 Pixbo Wallenstam IBF Vit      
sö 01/10 15:30 sö 01/10 Mölnlycke Idrottshall P04 B-Slutspel Partille IBS 3 - 7 Landvetter Wings    
sö 01/10 19:10 sö 01/10 Landvetter Idrottshall P05 A-Slutspel Landvetter Wings 2 1 - 9 Tunet IBK    
lö 30/09 17:45 lö 30/09 Landvetter Idrottshall P03 Grp 1 Särö Seahawks 6 - 4 IBF Älvstranden    
fr 29/09 22:15 fr 29/09 Önnerödsskolan P05 Grp 2 IBF Göteborg 1 3 - 7 Tunet IBK    
sö 01/10 10:30 sö 01/10 Mölnlycke Idrottshall P03 B-Slutspel Lindås Waves IBK 6 - 4 IBF Älvstranden    
sö 01/10 16:30 sö 01/10 Mölnlycke Idrottshall P02 B-Slutspel Sandö IBK P02 7 - 3 Sveiva    


Svenska Innebandyförbundet Pixbo Wallenstam IBK/IBF Innebandykungen Attityd Prové Floorball Games